Директор

Бервено Ольга Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (ст.30 Закону України "Про освіту")
СтатутСтруктура та органи управління закладуДокументи по ліцензії закладуПоложення про внутрішню систему якості освітиОсвітні програмиВіковий та кількісний склад вихованців ЦДЮТМова та форма навчанняВакантні посадиМатеріально-технічне забезпечення КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Досягнення вихованців КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Правила прийому до КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" (витяг зі статуту КЗ "Дворічанський ЦДЮТ")Умови доступності КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" для навчання осбі з особливими освітніми потребамиБулінгПротоколиНаказиПлани роботиНоменклатура справПравила внутрішнього розпорядкуФорма подання запитуІнструкція щодо процедури подання та розгляду запитуНаказ від 28.12.2011 №105 "Доступ до публічної інформації"Районна Програма захисту довкілля Дворічанщини на 2019-2023 рокиДержавні закупівліФінансові документиПідвищення кваліфікації педпрацівників КЗ «Дворічанський ЦДЮТ»
Навчальні програми
Пошук
Діти відвідали нещодавно оновлений зоопарк у місті Харків.
Діти відвідали нещодавно оновлений зоопарк у місті Харків.

Поділитися новиною:

Діти відвідали нещодавно оновлений зоопарк у місті Харків.

Новорічні свята для вихованців КЗ «Дворічанський ЦДЮТ» розпочалися 24 грудня. Цього дня діти відвідали місто Харків. Програма поїздки була дуже насичена. На запрошення обласного Палацу дитячої та юнацької творчості ми відвідали святкову новорічну виставу «Таємниця зачарованого дзеркала» за участю зразкового художнього колективу театру-студії «АЗарт» та творчих колективів Палацу.

   Завдяки перемозі в обласному конкурсі відеопрезентацій, присвяченому 30-річниці незалежності України «Унікальна Харківщина: 30 туристських перлин» ми отримали пільгові квитки до нещодавно оновленого зоопарку. Навіть взимку було цікаво означитися з величезними вольєрами для його мешканців, з безліччю зон для бажаючих сфотографуватись на память. 
      На завершення екскурсії на дітей чекав несподіваний сюрприз – зустріч з таємничим Фентезі-парком. Всі були в захопленні від неперевершеної ілюмінації і звукових ефектів. Найбільше враження ми отримали від фантастичних сяючих метеликів, зубатих морських жителів, жар-птиці, єдинорогів, співаючих тріад, гігантських квітів, неонових дерев. Це було прекрасне казкове завершення поїздки: яскраве, незвичне, привабливе і для дітей і для дорослих. 
       Святкового настрою додала погода: зимова хурделиця щомиті нагадувала, що скоро Новий рік. 

Web-адреса: cdyt.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/15301 | Переглядів: 79Дата публікації: 13:39 12.01.2022