Директор

Бервено Ольга Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (ст.30 Закону України "Про освіту")
Навчальні програми
Пошук
Юна принцеса – 2021
Юна принцеса – 2021

Поділитися новиною:

Юна принцеса – 2021

04 грудня 2021 року в КЗ "Дворічанський Центр дитячої та юнацької творчості" відбувся конкурс серед дівчаток 6-12 років, на який зʼїхалися представниці 11 навчальних закладів Дворічанської громади

На розгляд журі та глядачів було представлено конкурсну програму: «Візитна картка» та «Конкурс талантів». Програма виступів була різноманітна: діти розкривалися в театральному, вокальному і хореографічному мистецтві.

Виступи учасниць вражали присутніх своїх святковим яскравим одягом, а художні номери всі без винятку були на високому рівні. Вони створювали атмосферу казковості і чудового свята. Журі у складі головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Оганесян Л.А., фахівця відділу освіти, молоді та спорту Гладкої Г.М. та методиста ЦДЮТ Бабай Л.В. високо оцінили виступи конкурсанток. Кожна учасниця отримала титул «Юна принцеса» в окремій номінації та одержала приз.

Дівчатка, які живуть і навчаються на Дворічанщині – найкрасивіші, найчарівніші, наймиліші і найрозумніші! Такий підсумок зробили члени журі. Велике спасибі всім учасникам конкурсу: дітям, батькам, вчителям і всім, хто брав участь у підготовці та проведенні свята, яке запам’ятається надовго.

Святкового настрою додав виступ танцювального колективу Дворічанської школи мистецтв (керівник Тішакова І.В.), веселу пісню заспівали брати Міша і Коля Мовчан.

Альбом: Юна принцеса – 2021
Альбом: Юна принцеса – 2021
Альбом: Юна принцеса – 2021
Альбом: Юна принцеса – 2021
Альбом: Юна принцеса – 2021
Web-адреса: cdyt.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/15087 | Переглядів: 47Дата публікації: 22:27 06.12.2021