Директор

Бервено Ольга Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (ст.30 Закону України "Про освіту")
СтатутСтруктура та органи управління закладуДокументи по ліцензії закладуПоложення про внутрішню систему якості освітиОсвітні програмиВіковий та кількісний склад вихованців ЦДЮТМова та форма навчанняВакантні посадиМатеріально-технічне забезпечення КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Досягнення вихованців КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Правила прийому до КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" (витяг зі статуту КЗ "Дворічанський ЦДЮТ")Умови доступності КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" для навчання осбі з особливими освітніми потребамиБулінгПротоколиНаказиПлани роботиНоменклатура справПравила внутрішнього розпорядкуФорма подання запитуІнструкція щодо процедури подання та розгляду запитуНаказ від 28.12.2011 №105 "Доступ до публічної інформації"Районна Програма захисту довкілля Дворічанщини на 2019-2023 рокиДержавні закупівліФінансові документиПідвищення кваліфікації педпрацівників КЗ «Дворічанський ЦДЮТ»
Навчальні програми
Пошук
Юна принцеса – 2021
Юна принцеса – 2021

Поділитися новиною:

Юна принцеса – 2021

04 грудня 2021 року в КЗ "Дворічанський Центр дитячої та юнацької творчості" відбувся конкурс серед дівчаток 6-12 років, на який зʼїхалися представниці 11 навчальних закладів Дворічанської громади

На розгляд журі та глядачів було представлено конкурсну програму: «Візитна картка» та «Конкурс талантів». Програма виступів була різноманітна: діти розкривалися в театральному, вокальному і хореографічному мистецтві.

Виступи учасниць вражали присутніх своїх святковим яскравим одягом, а художні номери всі без винятку були на високому рівні. Вони створювали атмосферу казковості і чудового свята. Журі у складі головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Оганесян Л.А., фахівця відділу освіти, молоді та спорту Гладкої Г.М. та методиста ЦДЮТ Бабай Л.В. високо оцінили виступи конкурсанток. Кожна учасниця отримала титул «Юна принцеса» в окремій номінації та одержала приз.

Дівчатка, які живуть і навчаються на Дворічанщині – найкрасивіші, найчарівніші, наймиліші і найрозумніші! Такий підсумок зробили члени журі. Велике спасибі всім учасникам конкурсу: дітям, батькам, вчителям і всім, хто брав участь у підготовці та проведенні свята, яке запам’ятається надовго.

Святкового настрою додав виступ танцювального колективу Дворічанської школи мистецтв (керівник Тішакова І.В.), веселу пісню заспівали брати Міша і Коля Мовчан.

Альбом: Юна принцеса – 2021
Альбом: Юна принцеса – 2021
Альбом: Юна принцеса – 2021
Альбом: Юна принцеса – 2021
Альбом: Юна принцеса – 2021
Web-адреса: cdyt.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/15087 | Переглядів: 102Дата публікації: 22:27 06.12.2021