Директор

Бервено Ольга Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (ст.30 Закону України "Про освіту")
СтатутСтруктура та органи управління закладуДокументи по ліцензії закладуПоложення про внутрішню систему якості освітиОсвітні програмиВіковий та кількісний склад вихованців ЦДЮТМова та форма навчанняВакантні посадиМатеріально-технічне забезпечення КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Досягнення вихованців КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Правила прийому до КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" (витяг зі статуту КЗ "Дворічанський ЦДЮТ")Умови доступності КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" для навчання осбі з особливими освітніми потребамиБулінгПротоколиНаказиПлани роботиНоменклатура справПравила внутрішнього розпорядкуФорма подання запитуІнструкція щодо процедури подання та розгляду запитуНаказ від 28.12.2011 №105 "Доступ до публічної інформації"Районна Програма захисту довкілля Дворічанщини на 2019-2023 рокиДержавні закупівліФінансові документиПідвищення кваліфікації педпрацівників КЗ «Дворічанський ЦДЮТ»
Навчальні програми
Пошук
Міжрегіональний фестиваль
Міжрегіональний фестиваль

Поділитися новиною:

Міжрегіональний фестиваль

В жовтні 2021 року вихованці і працівники КЗ «Дворічанський ЦДЮТ» взяли участь у відкритому XVIII Міжрегіональному фото-, кінофестивалі «Осінні барви Буковини».

До міста Чернівці було відправлено 13 робіт в різних жанрах, автори чотирьох робіт отримали дипломи. В номінації «Освітній фільм» за роботу: «Земля, яка народжує геніїв» дипломом за II місце нагороджена Ряднова Анастасія. В номінації «Street (вулична) фотографія» диплом за III місце отримав Ржематорський Ярослав. Крім цього, ще дві роботи, надіслані керівниками гуртків, отримали дипломи II і III ступенів.

Цей конкурс проводиться щороку, запрошуємо до участі всіх бажаючих. 

Альбом: Міжрегіональний фестиваль
Альбом: Міжрегіональний фестиваль
Web-адреса: cdyt.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/14893 | Переглядів: 99Дата публікації: 14:37 11.11.2021