Директор

Бервено Ольга Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (ст.30 Закону України "Про освіту")
СтатутСтруктура та органи управління закладуДокументи по ліцензії закладуПоложення про внутрішню систему якості освітиОсвітні програмиВіковий та кількісний склад вихованців ЦДЮТМова та форма навчанняВакантні посадиМатеріально-технічне забезпечення КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Досягнення вихованців КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Правила прийому до КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" (витяг зі статуту КЗ "Дворічанський ЦДЮТ")Умови доступності КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" для навчання осбі з особливими освітніми потребамиБулінгПротоколиНаказиПлани роботиНоменклатура справПравила внутрішнього розпорядкуФорма подання запитуІнструкція щодо процедури подання та розгляду запитуНаказ від 28.12.2011 №105 "Доступ до публічної інформації"Районна Програма захисту довкілля Дворічанщини на 2019-2023 рокиДержавні закупівліФінансові документиПідвищення кваліфікації педпрацівників КЗ «Дворічанський ЦДЮТ»
Навчальні програми
Пошук
Ми – переможці!
Ми – переможці!

Поділитися новиною:

Ми – переможці!

19-21 жовтня 2021 року відбулася Всеукраїнська виставка досягнень юних натуралістів у виставковому павільйоні Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді в Києві.

     19-21 жовтня 2021 року відбулася Всеукраїнська виставка досягнень юних натуралістів у виставковому павільйоні Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді в Києві. Право представляти Харківську область на виставці здобули вихованці КЗ «Дворічанський ЦДЮТ». В чотирьох з п’яти номінацій виставки були представлені наші експонати: рослинництво, тваринництво, плодівництво і прикладна екологія. 
     Щиро дякуємо керівникам гуртків Кисіль Ю.М. («Екологічний») і Філімоновій О.В. («Народна творчість»), а також сім’ї Горобченків за велику допомогу в підготовці експозиції. 
     Поруч з щоденником дослідницької роботи по вирощуванню кавунів її результат: дуже гарно оформлена консервована продукція і підбірка «Бабусині рецепти». За це окрема подяка рідним Анжеліки Федяй. 
Кількість і якість наших експонатів в номінації «Прикладна екологія» відразу була відзначена фахівцями. Привертали увагу ляльки-мотанки «Травниця», «Зерновушка» і експозиція з природних матеріалів «На ярмарок!», що стала результатом пошукової роботи з історії сільського господарства в рідному краї. Найкращими були і наші віночки з лікарських трав та цілющі чаї. 
     А найбільше приваблювали учасників виставки і членів журі екологічно чисті продукти сім’ї Кіри Горобченко. Це і авторські крафтові сири, і натуральні цукерки, і звичайно ж, пшеничний та житній цільнозерновий хліб. Організатори заходу саме його визнали переможцем в номінації «Хліб – символ достатку» і попросили передати до «Музею хліба». 
     Як результат, наші вихованці Філімонова Тетяна, Федяй Анжеліка і Горобченко Кіра отримали Грамоту Міністерства освіти і науки України і Національного еколого-натуралістичного центру за III командне місце у Всеукраїнській виставці і пам’ятну медаль. Окремо за роботу «Крафтові домашні продукти» Грамотою переможця нагороджена Горобченко Кіра. 
     Банер Дворічанського ліцею «Я люблю Дворічну» прикрасив нашу експозицію. Тепер про наші білі гори, НПП «Дворічанський», про великого земляка І.І. Мечникова дізналося ще більше людей.
     Побувати вперше в Києві і не побачити історичний центр міста було неможливо. Прекрасна екскурсія, чудова погода, безліч вражень. Проживання в готелі НЕНЦ серед вікових дерев, спілкування з цікавими людьми, гарне обслуговування теж залишили приємне враження.
     Необхідно брати участь в таких заходах, презентувати себе і вчитися кращому. 

 

Альбом: Ми – переможці!
Альбом: Ми – переможці!
Альбом: Ми – переможці!
Альбом: Ми – переможці!
Альбом: Ми – переможці!
Альбом: Ми – переможці!
Web-адреса: cdyt.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/14783 | Переглядів: 290Дата публікації: 11:06 25.10.2021