Директор

Бервено Ольга Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Навчальні програми
Пошук
Школа раннього розвитку
Школа раннього розвитку

Поділитися новиною:

Школа раннього розвитку

В Комунальному закладі «Дворічанський Центр дитячої та юнацької творчості» створені належні умови для функціонування різноманітних гуртків та одержання учнями якісної позашкільної освіти.

В Комунальному закладі «Дворічанський Центр дитячої та юнацької творчості» створені належні умови для функціонування різноманітних гуртків та одержання учнями якісної позашкільної освіти. У 2021/2022 навчальному році в закладі працювало 39 гуртків, ними охоплено 758 учнів шкіл району віком від 4 до 16 років. В цьому році всі гуртки продовжують працювати, набір триває.

Гуртки працювали за напрямами: художньо-естетичний, туристсько-краєзнавчий, еколого-натуралістичний, науково-технічний, гуманітарний, фізкультурно-спортивний і вйьково-патріотичний.

Сьогодні значна роль у вихованні, соціальному становленні, розвитку особистості належить позашкільним навчальним закладам, діяльність яких спрямована на забезпечення умов для раннього виявлення обдарованості та наступності в навчанні.

Для дітей 4-го - 7-го років життя позашкільний заклад, як і дошкільний, є важливим суспільним середовищем, основне призначення якого полягає у забезпеченні гармонійного розвитку особистості дитини, її фізичного і психічного здоров’я, формуванні механізмів соціальної адаптації.

Актуальність навчальних программ обумовлена соціальною потребою в організації освітньо-виховної, розвивальної, соціально- психологічної роботи з дітьми 4-го-7-го років життя, необхідністю реалізації завдань Базового компоненту дошкільної освіти.

Новизна представлених навчальних програм школи ранньої творчої орієнтації «Малюк» полягає у поєднанні розвивальної, виховної та навчальної діяльності дітей для їх всебічного та збалансованого розвитку; формування шкільної зрілості в процесі пізнавально-творчої діяльності.

Мета цих програм – забезпечення реалізації індивідуального потенціалу дитини.

Чисельний склад груп дітей на заняттях визначається Положенням про позашкільний заклад та Положенням про школу ранньої творчої орієнтації «Малюк».

Після закінчення навчання у студії ранньої творчої орієнтації «Малюк», кожна дитина має можливість за бажанням та інтересом продовжити своє навчання у гуртках нашого центру.

До речі, минулорічні випускники досить добре адаптовані до навчання в першому класі.

Батьків, чиї діти відвідують гуртки в Центрі дитячої та юнацької творчості та батьків, яких цікавить ранній гармонійний розвиток особистості дитини, запрошуємо до нас на День відкритих дверей закладу 30 вересня 2021 о 16 годині.

Web-адреса: cdyt.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/14520 | Переглядів: 34Дата публікації: 13:23 13.09.2021