Директор

Бервено Ольга Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (ст.30 Закону України "Про освіту")
СтатутСтруктура та органи управління закладуДокументи по ліцензії закладуПоложення про внутрішню систему якості освітиОсвітні програмиВіковий та кількісний склад вихованців ЦДЮТМова та форма навчанняВакантні посадиМатеріально-технічне забезпечення КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Досягнення вихованців КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Правила прийому до КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" (витяг зі статуту КЗ "Дворічанський ЦДЮТ")Умови доступності КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" для навчання осбі з особливими освітніми потребамиБулінгПротоколиНаказиПлани роботиНоменклатура справПравила внутрішнього розпорядкуФорма подання запитуІнструкція щодо процедури подання та розгляду запитуНаказ від 28.12.2011 №105 "Доступ до публічної інформації"Районна Програма захисту довкілля Дворічанщини на 2019-2023 рокиДержавні закупівліФінансові документиПідвищення кваліфікації педпрацівників КЗ «Дворічанський ЦДЮТ»
Навчальні програми
Пошук
Школа раннього розвитку
Школа раннього розвитку

Поділитися новиною:

Школа раннього розвитку

В Комунальному закладі «Дворічанський Центр дитячої та юнацької творчості» створені належні умови для функціонування різноманітних гуртків та одержання учнями якісної позашкільної освіти.

В Комунальному закладі «Дворічанський Центр дитячої та юнацької творчості» створені належні умови для функціонування різноманітних гуртків та одержання учнями якісної позашкільної освіти. У 2021/2022 навчальному році в закладі працювало 39 гуртків, ними охоплено 758 учнів шкіл району віком від 4 до 16 років. В цьому році всі гуртки продовжують працювати, набір триває.

Гуртки працювали за напрямами: художньо-естетичний, туристсько-краєзнавчий, еколого-натуралістичний, науково-технічний, гуманітарний, фізкультурно-спортивний і вйьково-патріотичний.

Сьогодні значна роль у вихованні, соціальному становленні, розвитку особистості належить позашкільним навчальним закладам, діяльність яких спрямована на забезпечення умов для раннього виявлення обдарованості та наступності в навчанні.

Для дітей 4-го - 7-го років життя позашкільний заклад, як і дошкільний, є важливим суспільним середовищем, основне призначення якого полягає у забезпеченні гармонійного розвитку особистості дитини, її фізичного і психічного здоров’я, формуванні механізмів соціальної адаптації.

Актуальність навчальних программ обумовлена соціальною потребою в організації освітньо-виховної, розвивальної, соціально- психологічної роботи з дітьми 4-го-7-го років життя, необхідністю реалізації завдань Базового компоненту дошкільної освіти.

Новизна представлених навчальних програм школи ранньої творчої орієнтації «Малюк» полягає у поєднанні розвивальної, виховної та навчальної діяльності дітей для їх всебічного та збалансованого розвитку; формування шкільної зрілості в процесі пізнавально-творчої діяльності.

Мета цих програм – забезпечення реалізації індивідуального потенціалу дитини.

Чисельний склад груп дітей на заняттях визначається Положенням про позашкільний заклад та Положенням про школу ранньої творчої орієнтації «Малюк».

Після закінчення навчання у студії ранньої творчої орієнтації «Малюк», кожна дитина має можливість за бажанням та інтересом продовжити своє навчання у гуртках нашого центру.

До речі, минулорічні випускники досить добре адаптовані до навчання в першому класі.

Батьків, чиї діти відвідують гуртки в Центрі дитячої та юнацької творчості та батьків, яких цікавить ранній гармонійний розвиток особистості дитини, запрошуємо до нас на День відкритих дверей закладу 30 вересня 2021 о 16 годині.

Web-адреса: cdyt.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/14520 | Переглядів: 120Дата публікації: 13:23 13.09.2021