Директор

Бервено Ольга Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (ст.30 Закону України "Про освіту")
СтатутСтруктура та органи управління закладуДокументи по ліцензії закладуПоложення про внутрішню систему якості освітиОсвітні програмиВіковий та кількісний склад вихованців ЦДЮТМова та форма навчанняВакантні посадиМатеріально-технічне забезпечення КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Досягнення вихованців КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Правила прийому до КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" (витяг зі статуту КЗ "Дворічанський ЦДЮТ")Умови доступності КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" для навчання осбі з особливими освітніми потребамиБулінгПротоколиНаказиПлани роботиНоменклатура справПравила внутрішнього розпорядкуФорма подання запитуІнструкція щодо процедури подання та розгляду запитуНаказ від 28.12.2011 №105 "Доступ до публічної інформації"Районна Програма захисту довкілля Дворічанщини на 2019-2023 рокиДержавні закупівліФінансові документиПідвищення кваліфікації педпрацівників КЗ «Дворічанський ЦДЮТ»
Навчальні програми
Пошук
18 березня відбувся фінальний етап Всеукраїнсько-юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста 2021»
18 березня відбувся фінальний етап Всеукраїнсько-юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста 2021»

Поділитися новиною:

18 березня відбувся фінальний етап Всеукраїнсько-юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста 2021»

18 березня відбувся фінальний етап Всеукраїнсько-юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста 2021», на якому презентували свої роботи відразу дві групи наших гуртківців, які стали переможцями обласного етапу.

Це робота «Казкова Дворічанщина», автори Домніна Альона, Черкасова Вікторія (номінація «Кращий відеоролик» відеокліп). Фіналістами в номінації «Кращий слайд-фільм» стали Філімонова Тетяна, Мірошніченко Олександр, Петровський Віталій. Їх робота називалася «Охорона крейдяних ландшафтів». Загальна тема для участі у фестивалі в цьому році «Збереження біорізноманіття».
Дипломами III ступеня за перемогу у фінальному етапі нагороджені Домніна Альона і Черкасова Вікторія.
Бажаємо нових успіхів!

 

Web-адреса: cdyt.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13900 | Переглядів: 133Дата публікації: 11:51 22.03.2021