Директор

Бервено Ольга Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (ст.30 Закону України "Про освіту")
СтатутСтруктура та органи управління закладуДокументи по ліцензії закладуПоложення про внутрішню систему якості освітиОсвітні програмиВіковий та кількісний склад вихованців ЦДЮТМова та форма навчанняВакантні посадиМатеріально-технічне забезпечення КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Досягнення вихованців КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Правила прийому до КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" (витяг зі статуту КЗ "Дворічанський ЦДЮТ")Умови доступності КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" для навчання осбі з особливими освітніми потребамиБулінгПротоколиНаказиПлани роботиНоменклатура справПравила внутрішнього розпорядкуФорма подання запитуІнструкція щодо процедури подання та розгляду запитуНаказ від 28.12.2011 №105 "Доступ до публічної інформації"Районна Програма захисту довкілля Дворічанщини на 2019-2023 рокиДержавні закупівліФінансові документиПідвищення кваліфікації педпрацівників КЗ «Дворічанський ЦДЮТ»
Навчальні програми
Пошук
Участь у філософській конференції
Участь у філософській конференції

Поділитися новиною:

Участь у філософській конференції

XV Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід»

25 лютого 2021 року відбулася XV Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід». На 6 секції конференції було подано 243 роботи від юних пошуковців з 18 областей України, а також більше 90 відеопрезентацій.

Для участі в он-лайн зустрічі було відібрано 18 кращих доповідей за кожним напрямом. Серед них презентація роботи учениці 8-го класу Рідкодубської ЗОШ I-II ст.. вихованки гуртка «Юні екологи» Дворічанського ЦДЮТ Федяй Анжеліка (керівник Кисіль Ю.М.). Усі учасники конференції отримають грамоти та збірники тез, кращі доповідачі будуть нагороджені.

Альбом: XV Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід»
Web-адреса: cdyt.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13800 | Переглядів: 149Дата публікації: 11:09 01.03.2021