Директор

Бервено Ольга Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (ст.30 Закону України "Про освіту")
СтатутСтруктура та органи управління закладуДокументи по ліцензії закладуПоложення про внутрішню систему якості освітиОсвітні програмиВіковий та кількісний склад вихованців ЦДЮТМова та форма навчанняВакантні посадиМатеріально-технічне забезпечення КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Досягнення вихованців КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Правила прийому до КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" (витяг зі статуту КЗ "Дворічанський ЦДЮТ")Умови доступності КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" для навчання осбі з особливими освітніми потребамиБулінгПротоколиНаказиПлани роботиНоменклатура справПравила внутрішнього розпорядкуФорма подання запитуІнструкція щодо процедури подання та розгляду запитуНаказ від 28.12.2011 №105 "Доступ до публічної інформації"Районна Програма захисту довкілля Дворічанщини на 2019-2023 рокиДержавні закупівліФінансові документиПідвищення кваліфікації педпрацівників КЗ «Дворічанський ЦДЮТ»
Навчальні програми
Пошук
Вагомі досягнення ЦДЮТ!
Вагомі досягнення ЦДЮТ!

Поділитися новиною:

Вагомі досягнення ЦДЮТ!

Незважаючи на труднощі спілкування в 2020 році вихованці Дворічанського Центру дитячої та юнацької творчості досягли вагомих успіхів.

 

     Незважаючи на труднощі спілкування в 2020 році вихованці Дворічанського Центру дитячої та юнацької творчості досягли вагомих успіхів.

     Дипломами II ступеня Всеукраїнської виставки-конкурсу "Наш пошук і творчість тобі, Україно!", яка відбулася в місті Київ, нагороджені вихованці гуртка «Народні ремесла» Наврось Дмитро і Наврось Олексій за роботу "Залізний кінь мого татуся" (керівник Масляк Т.В.). Також була відзначена робота «Млин мого прадіда» Просолова Максима, члена гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Торчун С.В.).

     Дипломами лауреатів міжнародного конкурсу шкільних медіа нагороджений спортивний ю-туб канал «FTK – волейбол», створений вихованцями гуртка комп’ютерних технологій при Дворічанському ЦДЮТ. Його автори Кисіль Олександр, Татаренко Ярослав, Фєдосєєв Михайло, Домніна Альона, керівник Домнін В.М.

     Першина Софія – переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів шкільних музеїв «Край, в якому я живу», який відбувся в січні 2020 року, нагороджена дипломом І ступеня. Черкасова Вікторія стала учасником цього ж конкурсу в січні 2021 року. Для участі в конкурсі була надіслана відеоекскурсія «Історія Нобелівської премії», записана за матеріалами, зібраними в музеї «Наш великий земляк І.І. Мечников – Громадянин світу». І знову приємна новина: за підсумками журі конкурсу Вікторія теж стала переможцем!

     Філімонова Тетяна, вихованка гуртка «Народні ремесла» перемогла в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-виставки «Український сувенір».

     Грамотою КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» за активну участь у ХІУ Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» нагороджені Крейдун Катерина, учениця Кутьківської ЗОШ І-ІІ ступенів та Шпіньов Владислав, учень Тавільжанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

     В щорічних обласних змаганнях з шахів «Шахова корона» дипломами ІІ ступеня в особистому заліку нагороджені Новіков Кирило та Аліфіренко Дмитро.

     Вісім робіт вихованців ЦДЮТ було направлено до Міжнародного Культурного Центру «Сяйво» для участі у Міжнародному фотоконкурсі з екологічної тематики «Ми – люди Землі!»: «Захисти природу», «Прадавній дуб», «Кар’єр чи Нацпарк», «Нехай квітує Україна». «Пам’яті Чорнобиля», «Давайте берегти», «Посади ялинку», «Світ прекрасний навколо нас».

     В 2020 році переможцями Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!» стали вихованці ЦДЮТ Рибалко Олександра, Черкасова Вікторія, Короткий Олександр, які отримали дипломи I і III ступенів. В новому навчальному році переможцями обласного етапу цього конкурсу стали: Рибалка Олександра – ІІІ місце за роботу «Крейдяні схили» в номінації «Пейзаж», І місце за роботу «Осінь-художник» та ІІ місце за роботу «Коник снідає» в номінації «Мікрофотографія»; Діденко Дарія – І місце за роботу «Несподівана зустріч» в номінації «Флора і фауна»; Черкасова Вікторія – ІІІ місце за роботу «Сонячні груші» в номінації «Натюрморт»; Горобченко Марія – ІІ місце за роботу «Друзі» в номінації «репортажне фото»; Татаренко Ярослав – ІІ місце за роботу «Азартне змагання» в номінації «Побутові або жанрові фотографії». За результатами Всеукраїнського етапу конкурсу роботи Рибалко Олександри і Діденко Дарії визнані найкращими. Бажаємо нових успіхів.

     Учнівський колектив екологічної просвіти «Еколог» Тавільжанської ЗОШ І-ІІІ ступенів був відібраний журі для участі в II етапі і ста в переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім», посівши ІІ місце.

     В липні наказом Міністерства освіти і науки України музею "Наш великий земляк І.І.Мечников – Громадянин світу", що створений на базі нашого Центру дитячої та юнацької творчості, присвоєно звання "Зразковий музей". Робота його волонтерів Черкасової Вікторії і Токар Вікторії «Син України – Громадянин світу», як переможець обласного етапу, направлена для участі у Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у XIX століття», яка відбудеться в місті Черкаси в березні.

     Переможцем І обласного етапу ХІ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України», в номінації «Екологія та ресурсозбереження» став Верінге Андрій, учень 11-го класу Дворічанського ліцею. Він нагороджений дипломом ІІ ступеня.

     Дипломами відкритого міжрегіонального фото-, кінофестивалю «Осінні барви Буковини», який відбувся восени 2020 року, нагороджені учні Дворічанського ліцею, вихованці гуртків ЦДЮТ: Токар Вікторія за роботу «Вечір на морі» (номінація «Морський пейзаж») і Мірошніченко Олександр – робота «У нас біда, ліс горить» (номінація «Street (вулична) фотографія»).

     Соловей Анна, учениця 9-го класу Дворічанського ліцею нагороджена дипломом Українського державного центру позашкільної освіти за участь у Всеукраїнському колоквіумі школярів «Космос. Людина. Духовність» в м. Ужгород).

     Дипломом Міжнародної краєзнавчої конференції молодих учених «Краєзнавство та краєзнавці: досвід минулого та сьогоденні завдання» нагороджена Токар Вікторія, учениця 9 класу Дворічанського ліцею.

     Перший етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України відбувся 26 листопада, про що писала газета «Дворічанський край» 12 грудня. Його переможцями стали Мирошник Костянтин, учень Тавільжанської ЗОШ І-ІІІ ст. (секція «Гідрологія»), Ковальов Владислав, учень Дворічанського ліцею (секція «Педагогіка»), Токар Вікторія, учениця Дворічанського ліцею (секція «Історичне краєзнавство»). Подяки за участь в I етапі також отримали: Валерія Гарькава, учениця 11 класу Тавільжанської ЗОШ І-ІІІ ст., Вікторія Макушенко, учениця 9 класу Тавільжанської ЗОШ І-ІІІ ст., Марина Олейнікова, учениця 9 класу Пристанційної ЗОШ I-II ст., Валерія Вабіщевич, учениця 8 класу Мечниківського НВК і Андрій Жовнерчик, учень 9 класу Пристанційної ЗОШ I-II ст. Окрема подяка вчителям, які підготовили учнів до конкурсу: Бабай Л.В., Білоус Л.М., Запісова О.М., Заруба Н.М., Павленко М.В., Савка-Ржематорська О.В., Сомова Ю.М., Шахов О.Г.

     В лютому цього року перемогу в другому етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України здобули Ковальов Владислав (керівник Запісова О.М.) і Токар Вікторія (керівник Бабай Л.В.). Вітаємо юних науковців!

     Педагогічний колектив Дворічанського ЦДЮТ отримав подяку КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» за якісну підготовку пошукових робіт учасників Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна!» та багаторічну підтримку краєзнавчого руху на Харківщині.

     Лауреатами обласного етапу цього конкурсу стали Макушенко Вікторія (учениця 9 класу Тавільжанської ЗОШ), Федяй Анжеліка (учениця 8 класу Рідкодубської ЗОШ), Вабіщевич Валерія (учениця 8 класу Мечниківського НВК), учні 5 класу Кутьківської ЗОШ. Як переможець цього конкурсу, Токар Вікторія була запрошена до виступу на підсумковій конференції. Вона ж була нагороджена дипломом учасника обласної учнівської науково-практичної конференції Харківського територіального відділення МАН України Також були нагороджені Фомін Євген, учень 8 класу та Кисіль Олександр, учень 9 класу Дворічанського ліцею.

     Вітаємо учениць Пристанційної школи Олейнікову Марину і Кузьменко Катерину, вихованок гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» (керівник Філімонова О.В.) з перемогою в обласному конкурсі-виставці «Різдвяна писанка».

     На сайті Дворічанського ЦДЮТ ви можете побачити привітання до Дня Соборності України вихованців гуртків «Екологічне краєзнавство» (керівник Кисіль Ю.М.) і «Комп’ютерна справа» (керівник Старікова Є.О.). Їх відзначили серед переможців обласного конкурсу фото- та відео- привітань до цієї дати.

     Нова тема для учасників Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» «Атака вірусів. Врятуй планету». Члени шкільних агітбригад розпочали підготовку до районного етапу. А фото- і відео- роботи на конкурс «В об’єктиві натураліста» уже направлені для участі в обласному етапі, а роботи в номінації «Кращий слайд-фільм» (автори Філімонова Тетяна, Мірошніченко Олександр, Петровський Віталій) і в номінації «Кращий відеоролик» (автори Черкасова Вікторія, Домніна Альона) уже відібрані для участі у фіналі Всеукраїнського конкурсу.

     Вихованці Дворічанського ЦДЮТ «Ліра», що діє на базі Богданівської ЗОШ I-III ст.., стали переможцями обласного етапу конкурсу «Щедрий вечір» (керівник Барановська К.С.) в січні 2021 року.

     Успішно розпочали роботу гуртки раннього розвитку, які відвідують діти 5-6 років. Досвідчені педагоги Ковальова О.С., Кутько М.М., Маямсіна С.С., Терехова Н.І., Філімонова О.В. проводять заняття в двох вікових групах. Актуальність їх навчальних програм обумовлена соціальною потребою в організації освітньо-виховної, розвивальної, соціально-психологічної роботи, новизна якої полягає у поєднанні розвивальної, виховної та навчальної діяльності дітей. Це необхідно для їх всебічного та збалансованого розвитку, формування шкільної зрілості в процесі пізнавально-творчої діяльності.

     Отже, Дворічанський ЦДЮТ активно працює і в складних умовах, які поставив перед нами час. Запрошуємо вихованців гуртків і всіх учнів навчальних закладів до участі в нових конкурсах. Чекаємо вас з новими ідеями, ми допоможемо в їх здійсненні.

Альбом: Вагомі досягнення ЦДЮТ!
Альбом: Вагомі досягнення ЦДЮТ!
Альбом: Вагомі досягнення ЦДЮТ!
Альбом: Вагомі досягнення ЦДЮТ!
Альбом: Вагомі досягнення ЦДЮТ!
Альбом: Вагомі досягнення ЦДЮТ!
Альбом: Вагомі досягнення ЦДЮТ!
Альбом: Вагомі досягнення ЦДЮТ!
Альбом: Вагомі досягнення ЦДЮТ!
Web-адреса: cdyt.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13739 | Переглядів: 205Дата публікації: 10:53 15.02.2021