Директор

Бервено Ольга Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Навчальні програми
Пошук
Відбувся конкурс краси «Міс ЮНІСТЬ»
Відбувся конкурс краси  «Міс ЮНІСТЬ»

Поділитися новиною:

Відбувся конкурс краси «Міс ЮНІСТЬ»

Щорічно Центром дитячої та юнацької творчості проводиться традиційний конкурс краси «Міс ЮНІСТЬ».

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов.

Щорічно Центром дитячої та юнацької творчості проводиться традиційний конкурс краси  «Міс ЮНІСТЬ».

В цьому році конкурс через  введення на території держави карантинних протиепідемічних заходів, спрямованих на боротьбу з коронавірусною інфекцією, був проведений в он- лайн форматі.

Учасницями конкурсу були дівчатка, учениці загальноосвітніх закладів освіти району 13-16 років.

Для участі у районному етапі фестивалю необхідно було до 27 листопада надіслати до ЦДЮТ відеоматеріали переможців шкільного фестивалю.

 Конкурсні завдання залишились незмінними. «Моя візитна картка» – дівчатка протягом протягом 1–3 хвилин розповідають в оригінальній формі про себе, свою родину, свої захоплення. «Конкурс талантів» передбачає виконання улюбленої пісні, танцю, вірша байки тощо впродовж 3–5 хв.

Перед дівчатами стояла нелегка задача: вразити журі та глядачів не тільки привабливістю, але й своїми інтелектуальними, творчими здібностями та талантом. Вони показали, як уміють виконувати сучасні й українські пісні та танці, декламувати сценки.

За підсумками, кожна  дівчина отримала свій титул: «Міс талант» - Глущенко Анастасія (Тавільжанська ЗОШ І-ІІІ ст..), «Міс оригінальність» - Щербак Анастасія(Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст), « Міс сучасність» -  Шопіна Наталія (Мечниківський НВК), «Міс романтичність» -  Васалата Ольга (Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ст), «Міс чарівність» - Ярова Інна(Тавільжанська ЗОШ І-ІІІ ст), «Міс артистичність» -  Погребняк Віолетта(Топільська ЗОШ І-ІІІ ст.. ).

Дівчата нагороджені грамотами.

Web-адреса: cdyt.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13531 | Переглядів: 71Дата публікації: 11:22 15.12.2020