Директор

Бервено Ольга Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (ст.30 Закону України "Про освіту")
СтатутСтруктура та органи управління закладуДокументи по ліцензії закладуПоложення про внутрішню систему якості освітиОсвітні програмиВіковий та кількісний склад вихованців ЦДЮТМова та форма навчанняВакантні посадиМатеріально-технічне забезпечення КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Досягнення вихованців КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Правила прийому до КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" (витяг зі статуту КЗ "Дворічанський ЦДЮТ")Умови доступності КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" для навчання осбі з особливими освітніми потребамиБулінгПротоколиНаказиПлани роботиНоменклатура справПравила внутрішнього розпорядкуФорма подання запитуІнструкція щодо процедури подання та розгляду запитуНаказ від 28.12.2011 №105 "Доступ до публічної інформації"Районна Програма захисту довкілля Дворічанщини на 2019-2023 рокиДержавні закупівліФінансові документиПідвищення кваліфікації педпрацівників КЗ «Дворічанський ЦДЮТ»
Навчальні програми
Пошук
Відбувся конкурс краси «Міс ЮНІСТЬ»
Відбувся конкурс краси  «Міс ЮНІСТЬ»

Поділитися новиною:

Відбувся конкурс краси «Міс ЮНІСТЬ»

Щорічно Центром дитячої та юнацької творчості проводиться традиційний конкурс краси «Міс ЮНІСТЬ».

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов.

Щорічно Центром дитячої та юнацької творчості проводиться традиційний конкурс краси  «Міс ЮНІСТЬ».

В цьому році конкурс через  введення на території держави карантинних протиепідемічних заходів, спрямованих на боротьбу з коронавірусною інфекцією, був проведений в он- лайн форматі.

Учасницями конкурсу були дівчатка, учениці загальноосвітніх закладів освіти району 13-16 років.

Для участі у районному етапі фестивалю необхідно було до 27 листопада надіслати до ЦДЮТ відеоматеріали переможців шкільного фестивалю.

 Конкурсні завдання залишились незмінними. «Моя візитна картка» – дівчатка протягом протягом 1–3 хвилин розповідають в оригінальній формі про себе, свою родину, свої захоплення. «Конкурс талантів» передбачає виконання улюбленої пісні, танцю, вірша байки тощо впродовж 3–5 хв.

Перед дівчатами стояла нелегка задача: вразити журі та глядачів не тільки привабливістю, але й своїми інтелектуальними, творчими здібностями та талантом. Вони показали, як уміють виконувати сучасні й українські пісні та танці, декламувати сценки.

За підсумками, кожна  дівчина отримала свій титул: «Міс талант» - Глущенко Анастасія (Тавільжанська ЗОШ І-ІІІ ст..), «Міс оригінальність» - Щербак Анастасія(Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст), « Міс сучасність» -  Шопіна Наталія (Мечниківський НВК), «Міс романтичність» -  Васалата Ольга (Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ст), «Міс чарівність» - Ярова Інна(Тавільжанська ЗОШ І-ІІІ ст), «Міс артистичність» -  Погребняк Віолетта(Топільська ЗОШ І-ІІІ ст.. ).

Дівчата нагороджені грамотами.

Web-адреса: cdyt.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13531 | Переглядів: 200Дата публікації: 11:22 15.12.2020