Директор

Бервено Ольга Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Навчальні програми
Пошук
Акція “16 днів проти насильства”
Акція “16 днів проти насильства”

Поділитися новиною:

Акція “16 днів проти насильства”

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

 У 1999 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Щороку в цей день у різних країнах по всьому світу розпочинається акція “16 днів проти насильства”.

Основне завдання цієї акції - привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем – запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ і громадських організацій задля об’єднання зусиль заради захисту прав людини.

Акція “16 днів проти насильства” — це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.

Зокрема, в Дворічанському ЦДЮТ акція розпочалася з виставки плакатів  «СТОП насильству». Керівники гуртків  провели години спілкування «Мої права», «Ми – різні, але ми –  рівні» , проведено ряд бесід, присвячених вирішенню конфліктів, протистоянню насильству над дітьми з боку дорослих.

Цікавою пройшла у закладі дискусія з батьками, за темами «Сім’я – простір без  насилля».   Батьки активно висловлювали свої думки. Вони повідомили, що насильством є не тільки бійки, а й звичайні штовхани,  глузування, все, що порушує права іншого, принижує його гідність. Прикро, що дедалі частіше є прояви насилля у сім’ях. А саме сімейне спілкування – запорука доброго настрою і душевного спокою. І з іншого боку – ніде люди не ранять так боляче, як вдома.

Діти – майбутнє кожної країни. Якщо вони живуть здоровим життям зараз, то за країною буде багатообіцяюче майбутнє.

Батьки разом із своїми дітьми малювали малюнки за темою  «Щаслива сім’я проти насильства»

Ще  з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю керівники гуртків провели бесіди толерантності за темами «Добро починається з тебе», «Я вірю в силу доброти», «Вчимося бути добрими» тощо.

 Будьте уважними до людей та особливо дітей, які вас оточують, та не залишайте їх у біді.

Альбом: Акція “16 днів проти насильства”
Альбом: Акція “16 днів проти насильства”
Альбом: Акція “16 днів проти насильства”
Альбом: Акція “16 днів проти насильства”
Альбом: Акція “16 днів проти насильства”
Альбом: Акція “16 днів проти насильства”
Web-адреса: cdyt.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13529 | Переглядів: 65Дата публікації: 09:23 15.12.2020