Директор

Бервено Ольга Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (ст.30 Закону України "Про освіту")
СтатутСтруктура та органи управління закладуДокументи по ліцензії закладуПоложення про внутрішню систему якості освітиОсвітні програмиВіковий та кількісний склад вихованців ЦДЮТМова та форма навчанняВакантні посадиМатеріально-технічне забезпечення КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Досягнення вихованців КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Правила прийому до КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" (витяг зі статуту КЗ "Дворічанський ЦДЮТ")Умови доступності КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" для навчання осбі з особливими освітніми потребамиБулінгПротоколиНаказиПлани роботиНоменклатура справПравила внутрішнього розпорядкуФорма подання запитуІнструкція щодо процедури подання та розгляду запитуНаказ від 28.12.2011 №105 "Доступ до публічної інформації"Районна Програма захисту довкілля Дворічанщини на 2019-2023 рокиДержавні закупівліФінансові документиПідвищення кваліфікації педпрацівників КЗ «Дворічанський ЦДЮТ»
Навчальні програми
Пошук
Акція “16 днів проти насильства”
Акція “16 днів проти насильства”

Поділитися новиною:

Акція “16 днів проти насильства”

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

 У 1999 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Щороку в цей день у різних країнах по всьому світу розпочинається акція “16 днів проти насильства”.

Основне завдання цієї акції - привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем – запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ і громадських організацій задля об’єднання зусиль заради захисту прав людини.

Акція “16 днів проти насильства” — це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.

Зокрема, в Дворічанському ЦДЮТ акція розпочалася з виставки плакатів  «СТОП насильству». Керівники гуртків  провели години спілкування «Мої права», «Ми – різні, але ми –  рівні» , проведено ряд бесід, присвячених вирішенню конфліктів, протистоянню насильству над дітьми з боку дорослих.

Цікавою пройшла у закладі дискусія з батьками, за темами «Сім’я – простір без  насилля».   Батьки активно висловлювали свої думки. Вони повідомили, що насильством є не тільки бійки, а й звичайні штовхани,  глузування, все, що порушує права іншого, принижує його гідність. Прикро, що дедалі частіше є прояви насилля у сім’ях. А саме сімейне спілкування – запорука доброго настрою і душевного спокою. І з іншого боку – ніде люди не ранять так боляче, як вдома.

Діти – майбутнє кожної країни. Якщо вони живуть здоровим життям зараз, то за країною буде багатообіцяюче майбутнє.

Батьки разом із своїми дітьми малювали малюнки за темою  «Щаслива сім’я проти насильства»

Ще  з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю керівники гуртків провели бесіди толерантності за темами «Добро починається з тебе», «Я вірю в силу доброти», «Вчимося бути добрими» тощо.

 Будьте уважними до людей та особливо дітей, які вас оточують, та не залишайте їх у біді.

Альбом: Акція “16 днів проти насильства”
Альбом: Акція “16 днів проти насильства”
Альбом: Акція “16 днів проти насильства”
Альбом: Акція “16 днів проти насильства”
Альбом: Акція “16 днів проти насильства”
Альбом: Акція “16 днів проти насильства”
Web-адреса: cdyt.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13529 | Переглядів: 291Дата публікації: 09:23 15.12.2020