Директор

Бервено Ольга Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (ст.30 Закону України "Про освіту")
СтатутСтруктура та органи управління закладуДокументи по ліцензії закладуПоложення про внутрішню систему якості освітиОсвітні програмиВіковий та кількісний склад вихованців ЦДЮТМова та форма навчанняВакантні посадиМатеріально-технічне забезпечення КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Досягнення вихованців КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Правила прийому до КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" (витяг зі статуту КЗ "Дворічанський ЦДЮТ")Умови доступності КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" для навчання осбі з особливими освітніми потребамиБулінгПротоколиНаказиПлани роботиНоменклатура справПравила внутрішнього розпорядкуФорма подання запитуІнструкція щодо процедури подання та розгляду запитуНаказ від 28.12.2011 №105 "Доступ до публічної інформації"Районна Програма захисту довкілля Дворічанщини на 2019-2023 рокиДержавні закупівліФінансові документиПідвищення кваліфікації педпрацівників КЗ «Дворічанський ЦДЮТ»
Навчальні програми
Пошук
«ЮНА ПРИНЦЕСА» У НОВОМУ ФОРМАТІ
«ЮНА ПРИНЦЕСА» У НОВОМУ ФОРМАТІ

Поділитися новиною:

«ЮНА ПРИНЦЕСА» У НОВОМУ ФОРМАТІ

Вже стало доброю традицією проведення дитячого конкурсу «Юна принцеса» у Дворічанському Центрі дитячої та юнацької творчості. Конкурс проводиться з метою виявлення творчо обдарованих дітей, сприяння їх гармонійному розвитку, допомоги дітям у формуванні творчої особистості.

Учасницями конкурсу були дівчатка, учениці закладів освіти району молодшої (7–9 років) і середньої (9–13 років) груп.

Та цьогоріч через поширення небезпечного захворювання СОVID-19 і введення на території держави карантинних протиепідемічних заходів, спрямованих на боротьбу з коронавірусною інфекцією, умови проведення були дещо іншими – конкурс пройшов дистанційно.

Для участі у районному етапі фестивалю необхідно було до 21 листопада надіслати до ЦДЮТ відеоматеріали переможців шкільного фестивалю. Конкурсні завдання залишились незмінними. «Моя візитна картка» – дівчатка протягом протягом 1–3 хвилин розповідають в оригінальній формі про себе, свою родину, свої захоплення. «Конкурс талантів» передбачає виконання улюбленої пісні, танцю, вірша байки тощо впродовж 3–5 хвилин.

Тож 26 листопада у ЦДЮТ відбувся районний етап фестивалю, участь у якому взяли 8 творчо обдарованих красунь. До складу журі ввійшли: Терехова Наталія Іванівна – методист ЦДЮТ, Кутько Михайло Михайлович – культорганізатор ЦДЮТ, Васильєва Ольга Сергіївна – представник районної газети «Дворічанський край».

Першим був перегляд відеоматерілів за участю Шаталової Анни, учениця Кам’янської гімназії. З нього ми дізналися, що дівчинка проживає у с. Тополі, у школі про неї говорять, що вона здібна, привітна до людей, не лінива до навчання, любить музику, співати, танцювати і читати фантастичні книжки. Її мрія – стати артисткою.

Дьякова Уляна із Кутьківської школи повідала нам, що взагалі вона спокійна дівчина, але якщо виникають якісь проблеми, то вирішує їх із друзями завзято, любить книжки і навчання.

Учениця Мечниківського навчально-виховного комплексу Жукова Аліса є ученицею 2 класу. Дівчинка має брата і сестру, старанно навчається, не лінується, дуже любить писати, танцювати, у майбутньому хоче стати вчителькою.

Слабодчикова Аріна, учениця 3 класу Тавільжанської школи ніколи не марнує часу дарма. Вона активна, радісна, незвичайна, артистична. Їй подобається англійська мова, знання з якої вона продемонструвала, малювання і фізичне виховання. Аріна добре танцює, співає, має багато друзів і дуже любить свою родину.

Вільшанську школу представляли три учасниці.

Енергійна, розумна, ніжна, активна, справжній друг і просто чарівна україночка – так характеризують учні Козирєву Регіну. А сама дівчинка розповіла про себе, що в усьому намагається досягти цілей, вчиться на власних помилках, але ніколи не здається, завжди має на все власну думку і погляд. У майбутньому Регіна мріє побувати в усіх куточках світу.

Коваленко Анна повідала про себе, що вона дуже весела, мрійлива навчається відмінно, займається танцями, пишається своєю міцною і щасливою родиною. «Моя душа завжди привітна. Я патріотична, творча, розумна і дружелюбна» – так говорить про себе Аня.

Кряж Софія – дівчинка, що кожен ранок зустрічає з посмішкою, даруючи тепло знайомим. Вона дбайлива і старанна. Мріє стати лікарем, а також винайти такі ліки, що могли б вилікувати будь-кого. Софія цінує справжню дружбу і на неї завжди можна покластися, вона не зрадить.

Сбродова Інна з Топільської школи – дівчина, яка народилася під сузір’ям Діви. Вона активна, весела, позитивна, любить малювати, кататися на велосипеді, допомагати мамі, мріє наполегливо трудитися, аби бути гордістю для своїх батьків. Хоче, щоб збувалися всі її мрії та бажання. Групою підтримки в Інни був увесь її третій клас.

Переглянувши відеоматеріали, надіслані до ЦДЮТ, члени журі познайомилися з учасницями, дізналися про їхні інтереси, улюблені заняття і вподобання. Виконавши пісню чи танець, кожна із дівчаток продемонструвала свої творчі вміння, старанність, оригінальність. І хоча «Юна принцеса» проведена дистанційно, журі важко було визначитися із номінаціями. Враховуючи дотримання умов виконання конкурсу, кількість набраних балів учасницями, номінації розподілились таким чином: Міс талант» – Шаталова Анна (Кам’янська гімназія), «Міс Ніжність» – Дьякова Ульяна (Кутьківська школа), «Міс Чарівність» – Жукова Аліса (Мечниківський НВК), «Міс оригінальність» – Слабодчикова Аріна (Тавільжанська школа), «Міс романтичність» – Козирєва Регіна (Вільшанська школа), «Міс сучасність» – Коваленко Анна (Вільшанська школа), «Міс неповторність» – Кряж Софія (Вільшанська школа), «Міс фантазія» – Сбродова Інна (Топільська школа).

Учасниць нагороджено ексклюзивними грамотами, розробленими і виготовленими вихованцями гуртка ЦДЮТ «Основи інформатики та комп’ютерних технологій» (керівник Домнін В.М.).

Хочеться подякувати організаторам заходу, які не зважаючи на нові умови проведення конкурсу, доклали максимум зусиль, аби він відбувся. Милим, красивим, привітним учасницям бажаю не втрачати наснаги, оптимізму і завзятості, і надалі залишатися творчо активними, чарівними, веселими і цілеспрямованими.

Ольга ВАСИЛЬЄВА.

Альбом: «ЮНА ПРИНЦЕСА» У НОВОМУ ФОРМАТІ
Альбом: «ЮНА ПРИНЦЕСА» У НОВОМУ ФОРМАТІ
Альбом: «ЮНА ПРИНЦЕСА» У НОВОМУ ФОРМАТІ
Альбом: «ЮНА ПРИНЦЕСА» У НОВОМУ ФОРМАТІ
Web-адреса: cdyt.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13488 | Переглядів: 183Дата публікації: 09:28 08.12.2020