Директор

Бервено Ольга Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (ст.30 Закону України "Про освіту")
СтатутСтруктура та органи управління закладуДокументи по ліцензії закладуПоложення про внутрішню систему якості освітиОсвітні програмиВіковий та кількісний склад вихованців ЦДЮТМова та форма навчанняВакантні посадиМатеріально-технічне забезпечення КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Досягнення вихованців КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Правила прийому до КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" (витяг зі статуту КЗ "Дворічанський ЦДЮТ")Умови доступності КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" для навчання осбі з особливими освітніми потребамиБулінгПротоколиНаказиПлани роботиНоменклатура справПравила внутрішнього розпорядкуФорма подання запитуІнструкція щодо процедури подання та розгляду запитуНаказ від 28.12.2011 №105 "Доступ до публічної інформації"Районна Програма захисту довкілля Дворічанщини на 2019-2023 рокиДержавні закупівліФінансові документиПідвищення кваліфікації педпрацівників КЗ «Дворічанський ЦДЮТ»
Навчальні програми
Пошук
Заняття Школи лідерів учнівського самоврядування
Заняття Школи лідерів учнівського самоврядування

Поділитися новиною:

Заняття Школи лідерів учнівського самоврядування

5 лютого 2020 р. у Харківському регіональному інституті державного управління відбулося чергове заняття Школи лідерів учнівського самоврядування.

Відкрила заняття та привітала присутніх директор Інституту Бєлова Л.О. З порядком роботи Школи ознайомив заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації Золотарьов В.Ф.

Перед учасниками Школи виступили Білоконь М.В. – доцент кафедри права та європейської інтеграції та Знаткова О.М. – старший викладач кафедри політології та філософії. Особливо цікавою для учнів була економічна гра «Гроші і грошовий обіг», яку провела доцент кафедри економічної теорії та фінансів Лєсная О.С.

Від старшокласників Дворічанського району участь приймала Никифоренко Валерія, учениця 11 класу Дворічанського ліцею.

Альбом: Заняття Школи лідерів учнівського самоврядування
Альбом: Заняття Школи лідерів учнівського самоврядування
Web-адреса: cdyt.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/12394 | Переглядів: 223Дата публікації: 09:50 10.02.2020