Директор

Бервено Ольга Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Навчальні програми
Пошук
Навчально - тематичний збір лідерів учнівського самоврядування
Навчально - тематичний збір лідерів учнівського самоврядування

Поділитися новиною:

Навчально - тематичний збір лідерів учнівського самоврядування

З 9 по 11 січня 2020 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся щорічний навчально-тематичний збір лідерів учнівського самоврядування

В ньому взяли участь близько 100 членів та координаторів районних (міських, селищних) рад старшокласників з Близнюківського, Богодухівського, Роганської ОТГ, Дворічанського, Красноградського, Лозівського, Харківського районів та міста Ізюм, а також Харківської державної гімназії-ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» та Комунального закладу «Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Правоохоронець»» Харківської обласної ради.

Дворічанський район на цьому заході представляли лідери учнівського самоврядування Домніна Ольона та Гречка Олександра учениці Дворічанського ліцею.

У цьому році вже сьомий рік за запрошенням харківських лідерів у рамках реалізації Всеукраїнського проекту «Рух лідерів», що координує Харківська обласна рада старшокласників, учасниками навчально-тематичного збору стали лідери Сумської ради старшокласників.
Лідери та координатори із задоволенням взяли участь у тренінгу «Відповідальне лідерство», що провела практичний психолог Мельман В.О. Також учасники збору відвідали РЛП «Фельдман Еко-парк», каталися на ковзанах на площі Свободи.
Бал лідерів подарував учасникам незабутні емоції, безліч приємних вражень та нових гарних друзів!

 

Web-адреса: cdyt.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/12389 | Переглядів: 127Дата публікації: 09:29 14.01.2020