Директор

Бервено Ольга Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Навчальні програми
Пошук
Свято Миколая
Свято Миколая

Поділитися новиною:

Свято Миколая

21 грудня 2018 року в приміщенні Дворічанського Центру дитячої та юнацької творчості відбулося свято Миколая для дітей воїнів АТО

На свято завітали голова Дворічанської районної державної адміністрації Ірина Володимирівна Григоренко, голова Дворічанської районної ради Галина Григорівна Турбаба та представники районної державної адміністрації.

Всіх порадувала весела театралізована вистава «Дарунки Святого Миколая», яку підготували учні Дворічанської загальноосвітньої школи під керівництвом Ліпейко Ірини Анатоліївни та Бережної Алли Володимирівни.

На святі виступили вихованці Дворічанського Центру дитячої та юнацької творчості, учні Дворічанської музичної школи та музичної студії «Сузір’я» районного Будинку культури.

Всі присутні дякували юним артистам: Дякун Ірині, яка виконала новорічну пісню і грала на флейті, баяністам Зубку Денису і Юр’єву Олександру, гітаристу Зекуну Вадиму, вокалісткам Доніченко Таісії та Шовгені Вікторії. Довгополий Дмитро подарував гостям пісню «Святий Миколай». Прикрасою концерту став «Вальс квітів» з опери І. Чайковського «Лускунчик» у виконанні танцювального колективу ЦДЮТ.

Представники управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, Дворічанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вручили дітям військовослужбовців новорічні подарунки.

Сподіваємось, що чарівний день Святого Миколая запам’ятається дітям. Пам’ятайте, що важку життєву дорогу зуміє той пройти, хто серцем прихилився до добра!

Альбом: Свято Миколая
Альбом: Свято Миколая
Альбом: Свято Миколая
Альбом: Свято Миколая
Альбом: Свято Миколая
Альбом: Свято Миколая
Альбом: Свято Миколая
Альбом: Свято Миколая
Web-адреса: cdyt.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/12351 | Переглядів: 121Дата публікації: 15:41 21.12.2018