Директор

Бервено Ольга Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (ст.30 Закону України "Про освіту")
СтатутСтруктура та органи управління закладуДокументи по ліцензії закладуПоложення про внутрішню систему якості освітиОсвітні програмиВіковий та кількісний склад вихованців ЦДЮТМова та форма навчанняВакантні посадиМатеріально-технічне забезпечення КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Досягнення вихованців КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Правила прийому до КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" (витяг зі статуту КЗ "Дворічанський ЦДЮТ")Умови доступності КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" для навчання осбі з особливими освітніми потребамиБулінгПротоколиНаказиПлани роботиНоменклатура справПравила внутрішнього розпорядкуФорма подання запитуІнструкція щодо процедури подання та розгляду запитуНаказ від 28.12.2011 №105 "Доступ до публічної інформації"Районна Програма захисту довкілля Дворічанщини на 2019-2023 рокиДержавні закупівліФінансові документиПідвищення кваліфікації педпрацівників КЗ «Дворічанський ЦДЮТ»
Навчальні програми
Пошук
Молоді таланти Харківщини
Молоді таланти Харківщини

Поділитися новиною:

Молоді таланти Харківщини

22 березня 2019 року в приміщенні Дворічанського районного будинку культури відбувся районний етап фестивалю української культури «Харківський обласний творчий фестиваль «Молоді таланти Харківщини»

Організаторами заходу були КУ «Харківський обласний центр молоді» за підтримки: Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Харківського національного академічного театру опери і балету ім.М.В.Лисенка, громадської організації «Всеукраїнське студентське братство «Еліта нації».

Мета заходу: залучення до творчої активної діяльності молоді, що мешкає в сільських районах, а також керівників творчих колективів, лідерів молодіжних творчих угрупувань, молодіжних громадських організацій, організаторів активного тематичного дозвілля; збереження та підтримка національних культурних традицій України та українського мистецтва; підтримка творчо-обдарованих дітей та молоді Харківської області; організація змістовно-тематичного дозвілля.

Вокалісти та танцювальні колективи навчальних закладів, музичної школи, районного будинку культури, Центру дитячої та юнацької творчості та представники творчої молоді району виступили на святі на належному рівні.

Зі словами вітання до учасників фестивалю звернулися голова Дворічанської районної державної адміністрації Григоренко Ірина Володимирівна та голова Громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації Курцев Олексій Юрійович. Вони побажали успішних виступів і перемог в творчості та житті.

Глядачам запам’ятались виступи вокалістів Васалатої Ольги, Саранді Валерія, Ткачової Поліни, Доценко Валерії, Згонник Анастасії, Луніної Дар’ї, гурту «МалДіви».

Яскравими та запальними були танці: «Вальс квітів» (вихованці Дворічанського ЦДЮТ), «Український танок» (танцювальний колектив «Лідер» з Колодязненської ЗОШ І-ІІІ ст.), «Полонез» (танцювальний колектив Дворічанської музичної школи), «Курчата» (молодша група студії сучасного танцю «Джокер»).

Всі учасники показали високий рівень виконавської майстерності, журі з задоволенням відмітило клопітку роботу керівників по підготовці виступів і організації заходу. Виконавці найкращих номерів будуть запрошені до участі у фінальному гала-концерті у Великій залі Харківського національного театру опери та балету ім. М.В.Лисенка, який відбудеться в День захисту дітей 1 червня.

Альбом: Молоді таланти Харківщини
Альбом: Молоді таланти Харківщини
Альбом: Молоді таланти Харківщини
Альбом: Молоді таланти Харківщини
Альбом: Молоді таланти Харківщини
Альбом: Молоді таланти Харківщини
Альбом: Молоді таланти Харківщини
Web-адреса: cdyt.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/12343 | Переглядів: 296Дата публікації: 14:46 25.03.2019