Директор

Бервено Ольга Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (ст.30 Закону України "Про освіту")
СтатутСтруктура та органи управління закладуДокументи по ліцензії закладуПоложення про внутрішню систему якості освітиОсвітні програмиВіковий та кількісний склад вихованців ЦДЮТМова та форма навчанняВакантні посадиМатеріально-технічне забезпечення КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Досягнення вихованців КЗ "Дворічанський ЦДЮТ"Правила прийому до КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" (витяг зі статуту КЗ "Дворічанський ЦДЮТ")Умови доступності КЗ "Дворічанський ЦДЮТ" для навчання осбі з особливими освітніми потребамиБулінгПротоколиНаказиПлани роботиНоменклатура справПравила внутрішнього розпорядкуФорма подання запитуІнструкція щодо процедури подання та розгляду запитуНаказ від 28.12.2011 №105 "Доступ до публічної інформації"Районна Програма захисту довкілля Дворічанщини на 2019-2023 рокиДержавні закупівліФінансові документиПідвищення кваліфікації педпрацівників КЗ «Дворічанський ЦДЮТ»
Навчальні програми
Пошук
Україна очима молодих
Україна очима молодих

Поділитися новиною:

Україна очима молодих

22 квітня 2019 року в Харкові відбулись щорічні Міжнародні Слобожанські читання, які організовує Харківський науково - методичний центр охорони культурної спадщини

Таку назву має Міжнародна науково-практична конференція учнів-членів Малої академії наук, яка щороку відбувається у місті Львів з метою підтримки обдарованих дітей і їх творчої самореалізації. В цьому році її учасницею стала учениця 11 класу Дворічанського ліцею, екскурсовод  музею «Наш великий земляк І.І.Мечников – Громадянин світу»  Ряднова Анастасія. Вона була запрошена до складу делегації від Харківської області для виступу за темою свого нового дослідження «Маєтки Мечникових на Дворічанщині: проблеми реконструкції» після перемоги в другому етапі конкурсу-захисту МАН.

Тези виступів учасників цієї конференції  опубліковані в збірнику статей «Україна очима молодих». Близько 80 учасників прибуло з різних областей України. Юних істориків гостинно зустрів Український католицький університет. Багато нових друзів, нових вражень, досвіду спілкування з однодумцями отримали молоді науковці. Їм вручили сертифікати учасників конференції. Виступ Анастасії було відзначено як кращу презентацію на підсумковому засіданні конференції.

Вже вдруге поруч з відомими дослідниками, вченими виступала з презентацією своєї роботи і наша вихованка.

Бажаємо нових успіхів!

Альбом: Україна очима молодих
Альбом: Україна очима молодих
Альбом: Україна очима молодих
Альбом: Україна очима молодих
Web-адреса: cdyt.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/12335 | Переглядів: 210Дата публікації: 13:55 22.04.2019