Директор

Бервено Ольга Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Навчальні програми
Пошук
Україна очима молодих
Україна очима молодих

Поділитися новиною:

Україна очима молодих

22 квітня 2019 року в Харкові відбулись щорічні Міжнародні Слобожанські читання, які організовує Харківський науково - методичний центр охорони культурної спадщини

Таку назву має Міжнародна науково-практична конференція учнів-членів Малої академії наук, яка щороку відбувається у місті Львів з метою підтримки обдарованих дітей і їх творчої самореалізації. В цьому році її учасницею стала учениця 11 класу Дворічанського ліцею, екскурсовод  музею «Наш великий земляк І.І.Мечников – Громадянин світу»  Ряднова Анастасія. Вона була запрошена до складу делегації від Харківської області для виступу за темою свого нового дослідження «Маєтки Мечникових на Дворічанщині: проблеми реконструкції» після перемоги в другому етапі конкурсу-захисту МАН.

Тези виступів учасників цієї конференції  опубліковані в збірнику статей «Україна очима молодих». Близько 80 учасників прибуло з різних областей України. Юних істориків гостинно зустрів Український католицький університет. Багато нових друзів, нових вражень, досвіду спілкування з однодумцями отримали молоді науковці. Їм вручили сертифікати учасників конференції. Виступ Анастасії було відзначено як кращу презентацію на підсумковому засіданні конференції.

Вже вдруге поруч з відомими дослідниками, вченими виступала з презентацією своєї роботи і наша вихованка.

Бажаємо нових успіхів!

Альбом: Україна очима молодих
Альбом: Україна очима молодих
Альбом: Україна очима молодих
Альбом: Україна очима молодих
Web-адреса: cdyt.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/12335 | Переглядів: 108Дата публікації: 13:55 22.04.2019